Walking Dead Kategorisi
Walking Dead
 
The Walking Dead televizyon dizisi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın çizgi romanına dayanan, Frank Darabont tarafından geliştirilen Amerikan dizisidir. Geçirdiği bir kaza sonucu komaya giren ve aniden hastanede gözlerini açmasının ardından dünyanın etobur zombilerin istilasına uğradığını gören şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln başrolde yer almaktadır. Rick, eşi ve çocuğunu bulabilmek için hastaneden ayrılır ve uzun bir yolculuğa başlar. Yol boyunca dünyanın yeni sahipleri zombilere karşı hayatta kalmayı başarmak zorundadır. Bu mücadelesinde karşısına kendisi gibi yaşam mücadelesi veren bir çok kişiyle karşılaşır, yoluna onlarla devam ederek zorluklara birlikte göğüs gererler.
 
Hikaye, genellikle ana karakter Rick Grimes ve arkadaş grubunun, zombi (aylak) sürüsünden korunmak için uzak ve güvenilir bir yer aradıkları Atlanta ve Amerika'nın Georgia eyaleti kırsal bölgesinde geçmektedir. Konu, zombilere karşı yaşam mücadelesi veren Rick ve arkadaşlarının ayrıca kendi insanlıklarını unutmama çabaları, gruptaki arkadaşlarının ve sevdiklerinin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, yiyecek, içecek ve ilaç ihtiyaçlarını karşılama , yeni tanıştıkları ve birçoğu zombilerden daha tehlikeli olan diğer insan ve insan gruplarıyla baş edebilmeleri gibi zorlukları konu alır.
 
31 Ekim 2010 tarihinde The Walking Dead'in prömiyeri Amerikan kanalı AMC'de gerçekleşmiştir. Fox International Channels'da Kasım 2010’da uluslararası gösterimi yapılmasında sonra aldığı olumlu yorumlar sonucunda AMC, on üç bölümlük ikinci sezonun çekilmesini istemiştir. AMC, ikinci sezonun henüz iki bölümü yayınlanmışken, üçüncü sezonunun çekileceğini ve üçüncü sezonun 14 Ekim başlayacağını duyurmuştur. Dizi şuanda 6. sezonunu tamamlamış, 23 Ekim 2016 tarihinde 7. Sezonunu yayınlamayı beklemektedir.
 
The Walking Dead gösterime başladığı güncen beri sürekli olarak olumlu yorum ve eleştiriler almıştır. Dizi, En İyi Televizyon Dizisi kategorisinde Altın Küre ve Writers Guild of America‘ya aday gösterilmiştir. Ayrıca bir kablo televizyon kanalı üzerinden yayınlanan dizi olarak çeşitli rekorlar kırarak yüksek reytingler elde etmiştir. Üçüncü sezonun ilk bölümü 11 milyon kişi tarafından seyredilmiş ve en çok izlenen kablo yayın drama dizisi olmayı başararak tarihi bir rekor kırmayı başarmıştır.
 

 
720P
The Walking Dead 2. Sezon Full izle Türkçe Dublaj
The Walking Dead 2. Sezon Full izle Türkçe Dublaj
The Walking Dead 2. Sezon Filmi için yorum yazmayı unutmayın Film720pizle.com iyi Seyirler Diler...
 •   Tür : Walking Dead
 •   İzlenme: 15991
 •   1256
    236
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 60 Dk.
IMDb8.7
Dublaj
720P
The Walking Dead 1. Sezon 720p Full İzle
The Walking Dead 1. Sezon 720p Full İzle
The Walking Dead 1. Sezon 720p Filmi için yorum yazmayı unutmayın Film720pizle.com iyi Seyirler Diler...
 •   Tür : Gerilim – Heyecan, Macera, Korku
 •   İzlenme: 23691
 •   1235
    25
 •   Vizyon : 2011
 •   Süre : 40 Dk.
IMDb8.6
Dublaj