Editörün Önerisi
720P
Müttefik Full HD Türkçe Altyazılı İzle
Dublaj

Müttefik Full HD Türkçe Altyazılı İzle

  •  Vizyon Tarihi: 2016
  •  Ülke: ABD
Müttefik (Allied) filmi romantizm, tarihi ve savaş temalı bir İngiltere ve ABD ortak yapımı filmdir. Filmin yayın tarihi Amerika'da 23 Kasım 2016 tarihi olarak belirlenmişken, Müttefik izle Türkiye'deki gösterimi ise 2 Aralık 2016'da yapılacaktır. GK Films ve İmageMovers ortaklığıyla yapılan filmin yayınlanma ve dağıtım hakkını alan şirket Paramount Pictures'dir.

Filmin Yapımcı Ekibi ve Yapım Aşaması

6 Şubat 2015 tarihinde New Regency ve Paramount Pictures stüdyoları Robert Zemeckis'in yöneteceği ve Brad Pitt'in başrolde oynayacağı bu filmi yönetme kararı aldıklarını açıklamışlardır. Orijinal senaryo Steven Knight tarafından yazılmış ve İmageMovers şirketi geliştirmek için senaryoyu satın almıştır. 8 Haziran 2015 tarihinde filmde Brad Pitt'le rol arkadaşı olarak oynaması için Marion Cotillard'a teklif götürülmüş ve oyuncu kadroya dâhil edilmiştir. Senaryo yazarı Steven Knight bu senaryoyu 21 yaşındayken gerçek bir hikâyeye dayandırarak yazdığını açıklamış ve filmin çekimlerinin Ocak 2016'da başlayacağını açıklamıştır. Filmin asıl çekimlerine Şubat 2016'da Londra'da başlanmıştır. Mayıs 2016'da Kazablanka'daki sahnelerin çekimleri ise Kanarya Adaları'ndaki Gran Canaria'da gerçekleştirilmiştir.
 
Filmin yönetmen koltuğunda Robert Zemeckis otururken yapımcı ekipte de yer almış ve ona Graham King ile Steve Starkey eşlik etmiştir.

Filmin Konusu

Birbirine aşık olan iki farklı insanı konu alan filmde bir istihbarat subayı olan Max Vatan 1942'de Kuzey Afrika'daki düşman hattında savaşmaktadır. Bu savaş esnasında bir Fransız direnişçisi olan Marianne Beausejour'la tanışmıştır. Müttefik Full izle İkili birbirlerine âşık olmuşlardır. Londra'da yeniden bir araya geldikleri zaman aralarındaki aşk savaştan kaynaklı büyük bir baskıya direnip direnemeyeceğinin sınavını vermek durumunda kalacaktır.

Müttefik Full HD Filmin Oyuncu Kadrosu

Filmde Max Vatan rolünde Brad Pitt, Marianne Beausejour rolünde Marion Cotillard, Bridget rolünde Lizzy Caplan, Hobar rolünde August Diehl, Frank Heslop rolünde Jared Harris, Louise rolünde Charlotte Hope, Guy Sangster rolünde Matthew Goode, Anna Vatan rolünde Raffey Cassidy, Lindy Hopper rolünde Hannah Flynn, Paul Delamare rolünde Thierry Fremont, Bayan Sinclair rolünde Marion Bailey, Kaptan Adam Hunter rolünde Josh Dylan,Margaret rolünde Sally Messham, Claude rolünde Xavier, Monique rolünde Camille Cottin, Emmanuel Lombard rolünde Anton Lesser de Guillebon yer almıştır.

Müttefik Filmi için yorum yazmayı unutmayın Film720pizle.com iyi Seyirler Diler

  •  Orjinal Adı:

    Allied

  •  Tür:

 49İZLENME

 0FAVORİ

 7.2İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  Benzer Filmler