Gotham Kategorisi
Gotham
 
Bu diziyi yayın hayatına Bruno Heller aktarmıştır. Gotham şehri dizisi olarak yayınlanan televizyon dizisi Bruce Wayne’in ailesi Thomas ve Martha Wayne’in gözleri önünde öldürülmesiyle başlamıştır. İdealist polis dedektifi James Gordon ve onun alaycı ortağı Harey Bullock’u olayı çözmek için tutmuştur. Olayı hızlı çözecek gibi gören bu ikili aslında her şeyin göründüğü gibi olmadığın ve kolay çözülemeyecek bir olayın peşinde olduklarını fark ederler. Gordon, Bruce’u girdiği travmadan kurtarmak ve Gotham şehrindeki yolsuzlukları kaldırmak için yemin eder. Böylece ölümcül rekabetlerin, yeraltı hesaplaşmalarının içerisinde olayları çözmeye başlar. Olay çözülürken masumiyet kaybolacak, bazı suçlar ve kayıplardan tavizler verilecektir.
 
Dizinin Oyuncuları
 
Benjamin McKenzie (James Gordon), Camren Bicondova (Kedi Kadın), Robin Taylor (Penguen), Davit Mazouz (Batman), Erin Richards, Donal Logue, Cory Michael Smith (Bulmacacı), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Jada Smith, Morena Baccarin, Jessica Lucas, Michael Chiklis, Cameron Monaghan, Drew Powell, Zabryna Guevara, Chris Chalk (Lucius Fox), Victoria Cartagena, James Frain, John Doman (Carmine Falcone), Andrew Stewart-Jones (Crispus Allen), Nicholas D’agosto (iki Yüz), Paul Reubens (Penguen’in Babası) Gotham dizinin oyuncuları ve rolleridir.
 
Dizinin ödülleri
 
Gotham yayın hayatına girdiğinden beri düzenlenen ödül törenlerinde herhangi bir ödül kazanamamıştır. Fakat dizi 2015 yılında En İyi TV Programı Ödülü, Jada Smith - Drama Dizisi Dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu NAACP Image Ödülü, David Stockton - Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği TV Filmlerinde/Mini Dizilerde/TV Deneme Yayınlarında En İyi Görüntü Yönetimi Ödülü, Adam Coggin – Eric Deinzer - Henrique Reginato - Primetime Emmy Yardımcı Rol İçin En İyi Görsel Efekt Ödülü, People's Choice Favori Yeni TV Drama Dizisi Ödülü, 2016 yılında ise Teen Choice En İyi Drama Dizisi Ödülü, Benjamin McKenzie - Teen Choice En İyi Drama/Aksiyon Macera Dizisi Erkek Oyuncusu Ödülü, Cameron Monaghan - Teen Choice En Başarılı Kötü TV Karakteri Ödülü, Crescenzo G.P.Notarile - Primetime Emmy Tek Kamera Çekimli Bir Dizide En İyi Görüntü Yönetimi Ödülü, Norman Douglass - Primetime Emmy Drama Dizisi / Mini Dizi / TV Filmi En İyi Dublör Yönetimi Ödülü alanında aday olmuş ama kazanamamıştır.
720P
Gotham 1. Sezon Tüm Bölümleri | 720p Türkçe Altyazılı HD
Gotham 1. Sezon Tüm Bölümleri | 720p Türkçe Altyazılı HD
Gotham 1. Sezon Tüm Bölümleri 720p Filmi için yorum yazmayı unutmayın Film720pizle.com iyi Seyirler Diler...
  •   Tür : Fantastik, Dram, Gotham
  •   İzlenme: 43
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2014
  •   Süre : 0 Dk.
IMDb8.4
Altyazı